درباره ما - باربری پاسارگاد

باربری پاسارگاد

باربری پاسارگاد - باربری تهران
باربری پاسارگاد با تجربه و پشتکار چندین ساله خود توانسته صدها اتوبار و باربری استان تهران را در رزومه کاری خود داشته باشد. ما همواره بر این تاکید داریم که ادعای بهترین بودن در باربری را نداریم و شعارهای تبلیغاتی و دروغین هم نمی‌دهیم و برای ما بیشتر حس مسئولیت پذیری ، عمل کردن و صداقت ارجحیت دارد. باربری پاسارگاد مدت 6 سال می‌باشد که کار خود را در حوضه اتوبار و باربری تهران آغاز کرده و در این راه با سختی‌ها و چالش‌های زیادی روبرو بوده که به تخصص‌ها و تجربه‌های باربری این مجموعه بسیار اضافه کرده است.
باربری تهران همیشه از باربری‌های پر مشغله و پرتکرار بوده و در عین حال نیازمند رعایت بسیاری از استانداردها و نکات مهمی می‌باشد که باربری پاسارگاد همواره تلاش کرده تا آنها را بیاموزد. باربری پاسارگاد می‌تواند باربری ، حمل و جابجایی انواع وسایل سنگین مانند گاوصندوق ، یخچال ، پیانو و ... را به صورت اصولی انجام دهد چراکه تجربه زیادی در این زمینه کسب شده است.
به طور صادقانه عرض میکنیم که برای افزایش محبوبیت خودمان و جلب رضایت مندی بیشتر مشتریان ، خدمات اتوبار و باربری تهران را با 30% تخفیف و کمتر از باربری‌های دیگر انجام می‌دهیم. همچنین برای اسباب کشی و هرگونه حمل و نقل از کارگران ماهر و ایرانی استفاده می‌کنیم تا نگرانی در مورد آسیب رسیدن به وسایل وجود نداشته باشد.
همینطور اگر امکانات بسته بندی ندارید یا به بسته بندی خود مطمئن نیستید می‌توانید خدمات بسته بندی حرفه ای را هم از ما بخواهید تا در طول باربری هیچ گونه آسیبی به وسایل شما نرسد. شما می‌توانید مشاوره رایگان در مورد باربری تهران و یا هرگونه موضوع و نکته مربوط به باربری را از ما بخواهید تا توانسته باشیم یک راهنمای مفید و اصولی به شما هدیه داده باشیم.
  • باربری و حمل ونقل لوازم خانگی و اداری
  • حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند پیانو و گاوصندوق
  • بسته بندی حرفه ای و اصولی تمامی لوازم
  • داشتن صدها اتوبار و باربری انجام شده استان تهران در رزومه کاری
  • دارای انواع خاور و وانت برای هرگونه جابجایی و باربری
  • استفاده از کارگران ایرانی ماهر و متخصص در زمینه اتوبار
  • ارائه خدمات بسته بندی استاندارد و حرفه ای
  • امانت داری و رعایت حقوق مشتری
  • ارائه مشاوره رایگان جهت تهیه وسیله نقلیه و نکات باربری
شماره‌های تماس:
22855161 - 44296191 - 88410162 - 09190690048
باربری پاسارگاد این افتخار را دارد تا به صورت اصولی و حرفه ای، بابری ، اسباب کشی و حمل و نقل انواع وسایل شما را در حوضه اتوبار و باربری تهران انجام دهد.
طراحی و ساخت توسط محمد امین ریاضی